Kilka pomysłów na majowy weekend w Tarnowie

Kilka pomysłów na majowy weekend w Tarnowie

28 kwietnia, 2022 0 przez Redakcja

Majowy weekend zazwyczaj kojarzy nam się z ciepłem i wolnym czasem, który możemy spędzić z rodziną i przyjaciółmi. Warto zatem wiedzieć co ciekawego spotkać może nas w Tarnowie w ten majowy czas. Jak się okazuje weekend wydaje się dosyć ciekawy.

Piątek – Kabaret i koncert

W piątek miłośnicy sztuki będą mieli co robić. Weekend rozpoczyna Tarnowski kabaret ,,NaTenCzas””. Jeżeli natomiast ktoś woli posłuchać muzyki to warto odwiedzić koncert studencki ,, Muzyczne Potwory”” w sali koncertowej przy ul. Lippóczego.

Sobota – Duża dawka sportu

Sobota majowego weekendu to świetny czas dla sportowców. Czekają nas spotkania takie jak Unia Tarnów – BudMax-Stal Polonia Piła. Jest to mecz IV kolejki 2 Ligi Żużlowej. Można wybrać się również na mecz Ekstraligi piłki nożnej kobiet. Jeżeli ochota na sport przejdzie, zawsze można sprawdzić wydarzenie ,,Ukraińska Gastromajówka”” na tarnowskim rynku. Prezentowane będą tam wspaniałe potrawy.

Niedziela majowa

W niedzielę trwać będzie kolejny dzień Ukraińskiej Gastromajówki. Kolejnym wydarzeniem będzie mecz 3 ligi piłki nożnej mężczyzn. Będzie to spotkanie Unia Tarnów – Czarni Połaniec.